Ukoronowaniem działań młodzieży pod kierunkiem nauczycielki biologii i geografii pani Aneta Wieczorek w Program Zielonej Edukacji. Gdańsk jest... nagroda!!! Z radością zaprezentowaliśmy efekty wspólnej pracy na uroczystym zakończeniu 3 edycji Programu, które odbyło się 19 czerwca w Hevelianum.
Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w Programie, za pomoc pani Joanna Rayss, za opiekę pani Monika Mikołajczyk! Do zobaczenia w przyszłym roku!
P.S. Nasze ogródki deszczowe mają się świetnie!