Klasa 2A wzięła udział w wyjątkowym rejsie żeglarskim po jeziorze Jeziorak. W dniach 8 czerwca do 12. Wyjazd był świetną okazją do integracji, nauki współpracy i przeżycia niezapomnianej przygody pod żaglami.
Nad bezpieczeństwem i dobrą atmosferą czuwali nauczyciele: Pani Joanna Nurska, Pan Cezary Tulin oraz Pani Aleksandra Kossakowska. Serdecznie dziękujemy również wspaniałej kadrze – Kacprowi, Kasi, Kubie i Markowi – za zaangażowanie, cierpliwość i przekazanie wiedzy żeglarskiej. Podczas całego rejsu towarzyszyła nam fantastyczna żeglarska atmosfera.
To był czas pełen uśmiechu, pięknych widoków, wspaniałych wieczorów spędzonych nad ogniskiem i wspomnień, które na długo zostaną z nami!


