W dniach 20-22 września 2024 w gościnnych progach Politechniki Gdańskiej odbyła się doroczna konferencja IATEFL Poland- Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce, w której organizacji aktywnie uczestniczyli jako wolontariusze oraz uczestnicy lekcji otwartych uczniowie Topolówki z klas 2preib oraz klas pierwszych, uczniowie p. Ewy Gobis i p. Urszuli Zblewskiej. Nasi uczniowie spisali się na medal jako pomoc w sprawnym przeprowadzeniu tego dużego międzynarodowego wydarzenia, mieli okazję ćwiczyć swój angielski i uczestniczyć w rozwojowych zajęciach.
Topolówka była także reprezentowana wśród prelegentów- w niedzielę swój warsztat dla nauczycieli na temat edukacji w erze AI poprowadziła Pani Anna Orłowska.
Gratulujemy i dziękujemy!